Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Summer Fall Festival już za 8 dni!

Zgłoś nadużycie
Już w następną sobotę- 14 września na dobrze znanej Wam nadwiślańskiej plaży w Płocku odbędzie się Summer Fall Festival, którym pożegnamy sezon letnich festiwali.

Podczas tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie wielu znakomitych gwiazd, które porwą Was do wspólnej zabawy.
Gitarowe brzmienie Closterkeller, jamajskie rytmy Kamila Bednarka i energetyczne kompozycje Jelonka to tylko część muzycznych atrakcji jakie czekają na Was na tej imprezie.

summer fall

Summer Fall Festival gości na polskiej scenie festiwalowej od 2012 roku. Druga edycja festiwalu zdominowana będzie przez rytmy rocka, reggae i punka. Zeszłoroczna, pierwsza edycji imprezy, przyciągnęła do Płocka blisko 6 tys. fanów rocka, którzy bawili się przy muzyce m.in. Hey, Neuronspoiler i Brygady Kryzys.

 

Jednym z artystów, których będzie mieli okazję zobaczyć na scenie podczas tegorocznej odsłony festiwalu jest Jelonek.
Skrzypek to jeden z największych fenomenów na polskiej scenie muzycznej. Muzyk w swojej twórczości łączy klasyczny dźwięk skrzypiec z ostrym rockiem, co w połączeniu daje zaskakujące efekty. I to właśnie dzięki tej unikalnej mieszance Jelonek był kilkukrotnie nominowany do tytułu najlepszego polskiego instrumentalisty, a wraz z zespołem Ankh został uhonorowany medalem „Zasłużony dla Kultury Polskiej". Koncertował nie tylko w Polsce (m.in. w Jarocinie, na Przystanku Woodstock), ale też w Anglii, Szwecji czy Brazylii. Dwa lata temu ukazała się jego druga solowa płyta „Revenge".

jelonek fot kochanfotopl JELONEK fot. kochanfotopl

Sporą dawkę mocnych brzmień zaprezentuje formacja Closterkeller pod dowódzctwem charyzmatycznej Anji Orthodox. Zespół funkcjonuje na scenie muzycznej już od 25 lat i dzięki swojej działalności, której efektem jest dziewięć nagranych płyt oraz unikalnemu stylowi i jednemu z najbardziej rozpoznawalnych głosów zespół zyskał sobie już dzisiaj miano kultowego.

 

Rockowych brzmień połączonych z rytmami reggae dostarczy nam Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem. W swojej twórczości finalista telewizyjnego show silnie inspiruje się brzmieniami reggae rodem z Jamajki, a jego wydany niedawno album ,,Jestem..." już w pierwszym tygodniu od premiery wskoczył do czołówki OLiS.

BEDNAREK

Na Summer Fall Festival nie zabraknie również, uwielbianego w Polsce zespołu Enej, który zaprezentuje nam nieco więcej popowych brzmień. Pomimo że olsztyński zespołu koncertuje już ponad dekadę, to dopiero ostatnie lata przyniosły prawdziwy rozwój ich kariery, sprawiając, że dzisiaj są oni rozpoznawalni w całej Polsce. Ich ostatnio wydany, trzeci album ,,Folkhorod" pokrył się już platyną a pochodzący z niej numer ,,Skrzydlate Ręce" stał się prawdziwym hitem zajmującym czołowe miejsca list przebojów.

 

W Płocku nie może oczywiście zabraknąć, pochodzącego z tego miasta zespołu Farben Lehre, który w swojej dyskografii ma już dwanaście krążków a na najnowszym z nich „Achtung 2012" z zespołem pod wodzą wokalisty Wojciecha Wojdy zagrali m.in. Piotr „Gutek" Gutkowski, Anja Orthodox i Jelonek.

Na festiwalu pojawią się również dwa zespoły ze Szczecina. Pierwszym z nich jest grupa The Analogs, nazywana ojcami polskiego street punku. Zespół jest jednym z rodzimych składów najczęściej zapraszanych na prestiżowy berliński „Punk & Disorderly".
Drugim zespołem ze Szczecina, który zagości na imprezie jest formacja Offensywa (znana do tej pory pod nazwą No future), która w 2012 roku wydała album „Jest jak jest".

analogs Analogs

 

Szczegółowy program festiwalu przedstawia się następująco:

15:30 - 16:10 OFFENSYWA

16:25 - 17:15 ANALOGS

17:35 - 18:35 JELONEK

18:55 - 20:05 ENEJ

20:25 - 21:35 BEDNAREK

21:55 - 23:10 FARBEN LEHRE

23:30 - 00:40 CLOSTERKELLER

 

Summer Fall Festival; 14 września; Płock, Plaża nad Wisłą; wstęp bezpłatny

Strona Summer Fall Festival: http://summerfallfestival.pl

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję