Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Ellie Goulding zaśpiewa w Polsce!

Zgłoś nadużycie
Artystka powróci do naszego kraju na początku przyszłego roku.

Ellie Goulding- autorka takich hitów jak ,,Lights" , ,,Your Song" ,,Starry Eyed" czy ostatniego ,,Burn" zagra kolejny koncert w naszym kraju, który odbędzie się 6 lutego 2014 roku o godzinie 20.00 w Arenie Ursynów w Warszawie.

 

Talent muzyczny Ellie został zauważony podczas jej studiów na Kent University. W udanym muzycznym starcie artystce pomogli Frankmusic i Starsmith.
W wyniku swojej działalności muzycznej Ellie Goulding otrzymała wiele nagród m.in. Critics Choice podczas gali Brit Awards w 2010roku oraz BBC Sound of 2010.

 

Rok 2010 był dla artystki nie tylko czasem odbierania nagród, ale także a może przede wszystkim ciężkiej pracy, której efektem końcowym był jej debiutancki album zatytułowany ,,Lights". To właśnie z tego krążka pochodzą takie hity jak ,,Lights" i ,,Starry Eyed", które w krótkim czasie podbiły większość list przebojów w całej Europie a numer ,,Your Song" dotarł do czołówki amerykańskiego notowania Billboard Hot 100 a w naszym kraju stał się numerem 1.

Po krótkiej przerwie Ellie Goulding powróciła do świata muzyki z kolejnym topowym numerem "Anything Could Happen" , który bardzo szybko zajął miejsce na światowych listach przebojów. W październiku 2012 roku na rynku muzycznym ukazał się drugi longplay artystki zatytułowany ,,Halycon", a w sierpniu bieżącego roku ukazała się jego reedycja przemianowana na ,,Halycon Days".

 

Bilety na koncert dostępne w sprzedaży już od jutra !Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję