Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy krążek The Bloody Beetroots już w sieci!

Zgłoś nadużycie
Do odsłuchu w sieci pojawiła się w całości nowa płyta formacji - ,,Hide”.

 

Według zapewnień lidera grupy - Bob'a Corneliusa Rifo ich najnowszy krążek jest najlepszym a zarazem najbardziej zaskakującym dziełem. Longplay swoją oficjalną premierę będzie miał już w najbliższy wtorek- 17 września, jednak już dzisiaj cały zestaw można odsłuchać w sieci za pośrednictwem serwisu Deezer pod tym adresem.

Tracklista całego krążka przedstawia się następująco:
"Spank"
"Raw"
"Runaway"
"Chronicles of a Fallen Love"
"The Furious"
"Out Of Sight"
"Albion"
"Reactivated"
"All The Girls (Around The World)"
"Please Baby"
"Glow In The Dark"
"The Source (Chaos & Confusion)"
"The Beat"
"Rocksteady"

bloody beetroots hide

 

W sieci pojawił się również singiel „Out of Sight", będącym wynikiem współpracy grupy The Bloody Beetroots z Paulem McCartneyem. Oprócz byłego Beatlesa w nagraniu wziął udział także Youth- basista Killing Joke, który wraz z McCartneyem tworzy obecnie elektroniczny skład The Fireman. Z owocem współpracy The Bloody Beetroots i Paula McCartneya możecie zapoznać się poniżej.

 

Obecnie ocenia się, że The Bloody Beetrots znajdują się w pierwszej piątce artystów o których najwięcej mówi się w branży muzycznej. Muzyka jaką wykonuje formacja, jest często porównywana do twórczości Deadmau5, Crystal Fighters czy Boiz Noiz. Jednak pomimo tych porównań, jak zaznacza lider formacji, największą inspiracją dla twórczości The Bloody Beetroots jest muzyka takich zespołów jak The Chemical Brothers, Basement Jaxx i Daft Punk.

Formacja jest także znakomicie znana polskiej publiczności dzięki swoim występom na tegorocznym Electrocity, festiwalu Selector czy ubiegłorocznym Freeform Festival.

 

Źródło: megafon.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję