Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy teledysk Skorupa.

Zgłoś nadużycie
Muzyk przedstawia ,,swojskie” wideo.

Nowy teledysk artysty nie jest produkcją wysokobudżetową. Nie znajdziecie tam- jak w znacznej części klipów- takich elementów jak drogie samochody, złote łańcuchy czy półnagie dziewczęta z dużymi biustami. Nowe wideo Skorupa zadziwia prostotą wykorzystanych elementów takich jak zwykły pociąg, traktor, pola, przyczepa kempingowa, biegający kundel i przypadkowi przechodnie. Tak w skrócie można opisać to co zobaczymy w klipie ,,Świata ciekawość", który jest traktowany ,,z przymrużeniem oka" i nie nadano mu obcojęzycznej nazwy ,,official video" lecz po prostu ,,swojskie wideo".

Swojską stylistykę utworu podkreślają nie tylko wyżej wymienione elementy, lecz także muzyka z użyciem syntezatorów imitujących akordeon oraz zdjęcia.

Krótko mówiąc, jedno jest pewne: swojskość oddano w nim w stu procentach. Nic w tym dziwnego - w końcu Skorup zawsze lubił stronić od rozwiązań komercyjnych i stereotypowych.

Z klipem możecie zapoznać się poniżej:


Za produkcję teledysku odpowiada, tak samo jak w przypadku „Adaptera Daniel" grupa Filminati. Singiel ukazał się pod szyldem MaxFloRec. Warstwą muzyczną zajął się - stojący za sukcesem złotej płyty REKONTAKT Pokahontaz - DiNO. Całość wzbogaciły skrecze DJ-a Hopbeata.

 

Wydawca Skorupa w związku z nowym i innym niż pozostałe klipem szykuje nowy i równie „inny" konkurs. Upust swoim emocjom będą mogli dać w końcu słuchacze lubiący oprócz samego słuchania trochę się pobujać... Szczegółów akcji szukajcie już w przyszłym tygodniu na MaxFlo.pl!

Kawałek ,,Świata ciekawość" jest już drugim numerem zwiastującym czwarty solowy album Skorupa ,,Piękna Pogoda", który w całości ujrzy światło dzienne już w październiku.

 

Zanim to jednak nastąpi, artysta we współpracy z DJ-em Hopbeatem przygotował nie lada gratkę dla swoich fanów (i nie tylko dla nich) - mixtape ONE MC AND ONE DJ. Płyta nie jest przeznaczona do sprzedaży. Wciąż możecie zdobyć egzemplarze z limitowanej edycji. Wystarczy uważnie śledzić stronę MaxFloRec na Facebooku.

skorup na planie

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję