Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Justin Timberlake ujawnia kolejne szczegóły nowego albumu.

Zgłoś nadużycie
Artysta zdradził nieco nowych informacji na temat nadchodzącego albumu.

Jak wiadomo już od pewnego czasu nowy album Justina Timberlake'a noszący tytuł The 20/20 Experience 2 of 2" będzie drugą częścią wydawnictwa,które ukazało się na rynku muzycznym 19 marca bieżącego roku.

 

Dzisiaj artysta postanowił zdradzić nieco więcej szczegółów na temat charakteru krążka, którego premiera odbędzie się za dwa tygodnie tj. 30 września.

 

Muzyk przekonuje, że jego najnowsze dzieło będzie - jak sam to określił- ,,złym bliźniakiem" pierwszej części wydanej w marcu, który jest bardziej seksowny i dojrzały.

Próbując porównać obie części wydawnictwa Timberlake posłużył się przywołaniem postaci Marilyn Monroe wypowiadając się w następujący sposób: ,,Wyobraź sobie, że masz 16 lat, a ona jest dokładnie taka, jak myślałeś - mówi muzyk , odnosząc się do pierwszej części. - Jest Marilyn Monroe. A potem poznajesz jej straszą siostrę. Wszystko, co jest w niej mrocznego, niewłaściwego, bardzo cię pociąga."

 

Na krążku "The 20/20 Experience 2 of 2" znajdziecie następujące utwory:
"Gimme What I Don't Know (I Want)"
"True Blood"
"Cabaret"
"T.K.O."
"Take Back the Night"
"Murder"
"Drink You Away"
"You Got It On"
"Amnesia"
"Only When I Walk Away"
"Not a Bad Thing"

Album promuje numer ,,Take Back The Night", który prezentujemy poniżej.

 

Obecnie pierwsza część wydawnictwa, jest na najlepszej drodze aby zyskać miano najlepiej sprzedającego się albumu 2013 roku.

 

Żródło: megafon.pl/VevoKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję