Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Świętuj z Muńkiem w Klubie Stodoła!

Zgłoś nadużycie
Wpadnij na imprezę z okazji 50-tych urodzin artysty!

Po ostatnim koncercie z okazji 30-lecia zespołu T.LOVE, już 30 listopada Muniek wraz z zespołem powróci do klubu Stodoła aby świętować tam razem z Wami swoje 50- te urodziny! Z całą pewnością będzie to niezapomniana , jedyna w swoim rodzaju i pełna wrażeń impreza!

Lider zespołu T.LOVE przyszedł na świat w Częstochowie, gdzie ukończył IV Liceum Ogólnokształcące a następnie wyjechał na studia do stolicy zakończone uzyskaniem dyplomu na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Formacja T.LOVE (początkowo Teenagae Love Alternative) ma na swoim koncie już ponad dwadzieścia albumów studyjnych i koncertowych. Ostatnie dwupłytowe wydawnictwo, zatytułowane „Old is Gold" (EMI Music Poland), którego premiera odbyła się w ubiegłym roku, w błyskawicznym tempie zyskało status Złotej Płyty.
Charakterystyczny głos i charyzma Muńka Staszczyka sprawiają, że zespół wciąż nie traci na popularności. Obchodzone przez Niego, w Stodole, 50-te urodziny będą doskonałą okazją dla wszystkich fanów, by oddać hołd temu niezwykłemu Artyście i Jego imponującemu muzycznemu dorobkowi.

 

Koncert uświetnią wspaniali goście: Stanisława Celińska, Bartek Wąsik & Royal String Quartet oraz Titus(Acid Drinkers)! W roli supportu wystąpi Magnificent Muttley.

 

Stanisława Celińska to wybitna aktorka filmowa i teatralna z warszawskimi korzeniami. Występowała między innymi na deskach teatrów: Współczesnego, Dramatycznego, Studio, Kwadrat i Nowego, gdzie możemy Ją aktualnie podziwiać w bieżącym repertuarze. Ma Ona również na swoim koncie niedawno wydaną płytę ,,Nowa Warszawa", która jest wynikiem współpracy z z aranżerem i pianistą Bartkiem Wąsikiem oraz jego zespołem Royal String Quartet. Na płycie odnajdziemy oryginalne, klimatyczne aranżacje doskonale znanych utworów poświęconych stolicy - m.in. ,,Warszawę" T.LOVE.

 

Bartek Wąsik to pianista i aranżer. Jest członkiem Lutosławski Piano Duo, z którym od lat odnosi sukcesy i koncertuje na całym świecie. Jest również założycielem i członkiem zespołu Kwadrofonik - wyjątkowego na scenie polskiej kwartetu fortepianowo-perkusyjnego, z którym od momentu spektakularnego zwycięstwa na 9. Festiwalu Nowa Tradycja (Grand Prix, Nagroda Publiczności, Nagroda Prezydenta Warszawy), występował m.in. w nowojorskiej Carnegie Hall czy Filharmonii Berlińskiej, a także w Japonii, Chinach, Brazylii, Izraelu oraz większości krajów Europy. Artysta dokonał wielu nagrań, a płyty z udziałem jego zespołów otrzymały prestiżowe wyróżnienia, m.in. Fryderyka, Folkowy Fonogram Roku i Nagrodę Specjalną na Festiwalu Folkowym Europejskiej Unii Radiowej w Bratysławie 2007.
 

Royal String Quartet to dziś jeden z najbardziej dynamicznych kwartetów smyczkowych na świecie. Zbiera entuzjastyczne recenzje dzięki interpretacjom klasyki, przyczynia się też do odkrywania mniej znanej w świecie muzyki polskiej. Współpracuje z wybitnymi artystami rozmaitych dziedzin muzyki, śmiało wpisuje się też w świat popkultury.
Międzynarodową karierę warszawskiego zespołu rozpoczęło zaproszenie do programu BBC New Generation Artists - kwartet jest stałym gościem najbardziej prestiżowych sal koncertowych świata, m.in. Wigmore Hall w Londynie, Concertgebouw w Amsterdamie, Palais des Beaux-Arts w Brukseli, wiedeńskiego i berlińskiego Konzerthausu, a także festiwali: BBC Proms, Aldeburgh, Schleswig Holstein. Od 2012 r. jest kwartetem rezydującym Queen's University w Belfaście.
„Mieszać style i gatunki, schodzić z utartych ścieżek, łączyć fantastycznych artystów, którzy na co dzień nie spotykają się ani na scenie, ani nawet na antenie tej samej stacji radiowej" - to również motto organizowanego przez RSQ warszawskiego cyklu koncertów Kwartesencja. Gośćmi zespołu byli m.in. Stanisława Celińska, Kapela ze Wsi Warszawa i Kayah, która twierdzi: „To niewątpliwie akt odwagi, ale i dowód na nieskostnienie i otwartą głowę. Na duszę oddaną muzyce, a nie stereotypom". RSQ współpracuje z wytwórnią Hyperion, dla której zarejestrował płyty z muzyką Szymanowskiego, Lutosławskiego, Pendereckiego i Góreckiego.

 

Tomasz Pukacki, szerzej znany jako Titus, to przede wszystkim lider, wokalista i basista heavymetalowego zespołu Acid Drinkers. Ostatnim z jego licznych, dodatkowych projektów jest zespół Anti Tunk Nun, będący efektem współpracy nawiązanej w 2011 roku z 14-to letnim wówczas gitarzystą, Igorem „Iggy' m" Gwaderą. Okazjonalnie Titus wchodzi także w rolę producenta muzycznego.
 
 
Jako support wystąpi zespół Magnificent Muttley!

 
Magnificent Muttley to mocne, warszawskie power trio. Sensacyjni zwycięzcy konkursu młodych talentów na Fesitwalu w Jarocinie, oraz zdobywcy nagrody Instytutu Adama Mickiewicza "Border Breaker" dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę. Ich muzyka to ostre gitarowe riffy, melodyjne wokale oraz dużo improwizacji. W listopadzie ubiegłego roku ukazał się debiutancki album grupy doceniony w wielu podsumowaniach 2012 roku, np. Polityki i Przekroju.

 

Bilety na koncert dostępne w cenie 50 zł ( przedsprzedaż) oraz 60 zł ( w dniu koncertu) są dostępne w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz za pośrednictwem sprzedaży internetowej pod adresem: www.stodola.pl

T.LOVE
MUNIEK 50 - KONCERT URODZINOWY

Data: 30 listopada 2013

Miejsce: Klub Stodoła, Warszawa

GOŚCIE SPECJALNI: Stanisława Celińska,
Bartek Wąsik & Royal String Quartet,
Titus (Acid Drinkers)

Support: Magnificent MuttleyKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję