Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Daft Punk z całym klipem.

Zgłoś nadużycie
Grupa opublikowała pełną wersję teledysku do ,, Lose Yourself To Dance”.

 

Po tym jak niedawno muzycy zaprezentowali bardzo skróconą wersję klipu, teraz nadszedł czas aby zaprezentować go w pełnej, 4-minutowej wersji.
W teledysku możemy zobaczyć m.in. Pharrella Williamsa i Nile'a Rodgersa, który przyznaje, że praca na planie przywołała u niego wspomnienia z występów Chic i wykonań takich utworów jak ,,Let's Dance" czy ,,Good Times" oraz ich pierwszych spotkań z Dianą Ross, nie w studio, lecz w nocnym klubie.

 

Pełną wersję teledysku do ,,Lose Yourself To Dance" możecie obejrzeć poniżej.

 

Numer ,,Lose Yourself To Dance" jest kolejnym utworem pochodzącym z albumu ,,Random Access Memories", który zyskał już miano bestselleru. Krążek w błyskawicznym czasie od swojej premiery,która odbyła się 21 maja zadebiutował na szczytach notowań w 20 krajach na całym świecie. Równie duży sukces wydawnictwo grupy Daft Punk odniosło w ich rodzimym kraju- Francji, gdzie w ciągu pierwszego tygodnia od premiery zyskał on blisko 200 tysięcy nabywców.
W pracach nad albumem oprócz wspomnianych już Pharrella Williamsa i Nile'a Rodgersa, którzy występują w teledysku, udział brali również Panda Bear, Julian Casablancas, Todd Edwards, DJ Falcon, Chilly Gonzales, Giorgio Moroder i Paul Williams.

 

Źródło: megafon.pl/vevo

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję