Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Posłuchaj nowego albumu Kings of Leon.

Zgłoś nadużycie
Całego albumu można już w całości posłuchać legalnie w sieci.

Grupa Kings of Leon, na niecały tydzień przed oficjalną premierą krążka ,,Mechanical Bull" postanowiła w całości zamieścić go do odsłuchu w sieci.

 

Pełnej wersji wydawnictwa promowanego przez numery ,,Supersoaker" i ,,Wait For Me" można posłuchać w serwisie iTunes, na oficjalnym profilu grupy.

 

Materiał, który odnajdziemy na najnowszym albumie grupy powstawał w Nashville, pod czujnym okiem doświadczonego producenta Angelo Petraglii.
Według zapewnień basisty grupy- Jareda Followill'a- nowy zestaw ma swoim brzmieniem stanowić doskonałe połączenie "Youth & Young Manhood" i "Because Of The Times", zaśzasiadający za sterami perkusji Nathan Followill obiecuje, że na krążku znajdziemy zarówno kawałki w stylu Queens of the Stone Age jak i Sly and the Family Stone.

mechanical bull

 

Na płycie znajdą się następujące utwory:
"Supersoaker" 
"Rock City" 
"Don't Matter" 
"Beautiful War" 
"Temple" 
"Wait For Me" 
"Family Tree" 
"Comeback Story" 
"Tonight" 
"Coming Back Again" 
"On the Chin" 

 

Poprzedni logplay grupy, noszący tytuł ,,Come Around Sundown", został wydany niemal 3 lata temu- w październiku 2010 roku.

 

Źródło: megafon.pl/ Vevo

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję