Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kali i Paluch opanują Bydgoszcz!

Zgłoś nadużycie
Zapraszamy na koncert już w najbliższą sobotę!

W imieniu Ganja Mafii, Biura Ochrony Rapu i Agencji Muzyczno-Eventowej Bashesh Klubowa.pl serdecznie zaprasza wszystkich słuchaczy dobrej muzyki na koncert duetu Kali x Paluch, który promuje ich wspólne wydawnictwo ,,Milion Dróg Do Śmierci".

Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 21 września w bydgoskim klubie Estrada.

 

Album będący wynikiem współpracy tych dwóch artystów stanowi kwintesencję ich stylów, które choć różnią się od siebie, to w tym idealnym połączeniu brzmią znakomicie. Całość brzmienia albumu stanowi wyważony kompromis pomiędzy elektroniką a klasyką z charakterystycznym mocnym wokalem Palucha oraz raggaamuffinowymi wokalizami Kaliego. Teksty jakie można usłyszeć na krążku są wyrazem umiejętności lirycznych obu artystów i odnoszą się głównie do szeroko rozumianego problemu egzystencji człowieka, często wykraczającego poza ziemski wymiar.
Przed pojawieniem się na scenie gwiazd wieczoru będziecie mieli również okazję usłyszeć w roli supportu bydgoskich raperów, formacji - Osobiesam/Qsh , Aurelia Górna , Wizja Lokalna, Sativa Skład.

 

Bilety na koncert można nabywać w klubie ESTRADA ul. Dworcowa 51 w cenie 25zł (przedsprzedaż) oraz 30zł w dniu koncertu.

 

Koncert Kali x Paluch
Miejsce: Klub Estrada, Stagebar, Bydgoszcz, ul. Dworcowa 51
Start: godzina 20:00

Śledź wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/508377139235472/

kali x paluch

 

 

Źródło: mat.promocyjneKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję