Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

KAMP!, Rebeka i Fenech- Soler razem w Poznaniu.

Zgłoś nadużycie
Muzycy zagrają razem już 30 listopada.

Już 30 listopada w Hali nr 2 MTP w Poznaniu zagra formacja KAMP!, przed którą na scenie pojawi się Rebeka a jako gość specjalny wieczoru zagra brytyjska formacja Fenech-Soler. Koncert będzie częścią Brennnessel on Tour 2013.

 

Trio KAMP! jest chyba najbardziej rozpoznawalną formacją grającą muzykę elektroniczną w Polsce.
Ubiegłoroczna premiera ich debiutanckiego albumu ,,KAMP!" była wydarzeniem szeroko komentowanym w mediach muzycznych. Pomimo że płyta ukazała się dopiero w listopadzie 2012 to ten krótki czas jaki pozostał do końca roku w zupełności wystarczył aby znalazła się ona w muzycznych podsumowaniach roku takich mediów jak m.in. ,,Radiowa Trójka,'' ,,Gazeta Wyborcza" , "Przekrój" czy "Wprost" .
Debiutancki album grupy ukazał się nakładem Brennnessel Records, która jest prowadzona właśnie przez muzyków z tej grupy.

Wydaniem singla ,,Cairo" zajęła się wytwórnia Discotexas, co otworzyło grupie KAMP! drogę do kariery przekraczającej granice naszego kraju i pracy nad remiksami m.in. Appaloosy. Muzycy i ich twórczość są już doskonale znani nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach świata, gdzie występowali na festiwalach m.in. SXSW w Stanach Zjednoczonych czy The Great Escape i Liverpool Sound City w Wielkiej Brytanii.

 

Jednak zanim na scenie pojawi się trio KAMP! nieco wcześniej zagra tam poznański duet Rebeka, który tworzą Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. Wiosną tego roku na rynku ukazał się debiutancki longplay grypy zatytułowany ,,Hellada" wydany nakładadem wspomianego już Brennessel Records. Duet w bardzo krótkim czasie zyskał sobie dużą popularność i niemałe grono fanów a także miał już okazję aby grać na największych festiwalach w Polsce- Open'erze i Burn Selector. Wiadomo już, że kariera duetu nabiera coraz większego rozpędu i w najbliższym czasie ich twórczość poznają inne kraje, bowiem grupa ma już oficjalnie zaplanowane koncerty na festiwalach Reeperbahn w Hamburgu i CMJ w Nowym Jorku.

 

Gościem specjalnym imprezy będzie pochodząca z Wielkiej Brytanii grupa Fenech-Soler, która już niebawem-30 września wyda swój drugi album. Grupa jest doskonale znana polskiej publiczności dzięki swojemu występowi na FreeFormFestival w 2011 roku. Tegoroczny koncert w Poznaniu stanie się znakomitą okazją aby na żywo posłuchać najnowszego materiału grupy.
Wydawnictwo ,,Rituals" promuje kawałek ,,Last Forever", który prezentujemy poniżej.

 

Bilety na koncert dostępne w sprzedaży już wkrótce !

 

Źródło: megafon.pl/YouTube

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję