Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Fenech- Soler także w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Grupa wystąpi z koncertem także w Warszawie.

Po ubiegłotygodniowych doniesieniach o wspólnym koncercie grupy Fenech-Soler wraz z formacjami KAMP! oraz Rebeka w Poznaniu ( o czym pisaliśmy TUTAJ), dzisiaj spieszymy Wam donieść, że muzycy z Fenech-Soler wystąpią także z koncertem w Warszawie (tym razem już solo), który odbędzie się już 29 listopada w klubie Basen.

 

Tak samo jak podczas koncertu w Poznaniu, także i w Warszawie, grupa będzie promować swój najnowszy album "Rituals , którego premiera odbędzie się już 30 września, tak więc zapowiedziane koncerty staną się niepowtarzalną okazją aby zapoznać się z nowym materiałem Brytyjczyków.
W pracach nad krążkiem Fenech- Soler wspierali Tim Goldsworthy (LCD Soundsystem, UNKLE) oraz szwedzki producent i DJ - Style Of Eye. Album promuje kawałek ,,Last Forever", który prezentujemy poniżej.

 

Swoją dotychczasową twórczością grupa Fenech- Soler udowodniła, że electropop nadal ma się znakomicie a przy tworzeniu żywej muzyki tanecznej to właśnie i ludzie i instrumenty odgrywają główną rolę.

Bilety na koncert dostępne w sprzedaży już wkrótce.

 

Źródło: megafon.pl/YouTubeKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję