Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Robin Thicke w rozterce.

Zgłoś nadużycie
Powodem zmartwień artysty są Pharrell Williams i T.I.

Po wielkim sukcesie utworu ,,Blurred Lines", który zawładnął listami przebojów na całym świecie, Robin Thicke poważnie zastanawia się nad ponownym podjęciem współpracy z jego współtwórcami.

 

Obecnie Robin Thicke planuje stworzenia sequela przeboju, jednak ma wiele wątpliwości czy podjęcie ponownej współpracy z Pharrellem Williamsem oraz T.I.-em będzie dobrą decyzją, choć bardzo by chciał ponownie spotkać się z nimi w studio. Swoje rozterki Robin Thicke ujawnił w następującej wypowiedzi: ,,Bardzo chciałbym znów z nimi coś nagrać, choć nie wiem czy to zrobimy. To paragraf 22 - z jednej strony chcesz spróbować jeszcze raz, powtórzyć sukces, z drugiej boisz się, że mogłoby to zdeprecjonować, to, co już osiągnąłeś."

 

Utwór ,,Blurred Lines" ukazał się na singlu 26 marca i okazał się światowym hitem, który jest dzisiaj znany niemal na całym świecie i króluje na listach przebojów m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Irlandii, Hiszpanii, Niemczech, Holandii oraz oczywiście w Polsce.
Numer osiągnął tak dużą popularność, że tylko w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano już ponad 5 milionów singli w formacie cyfrowym a w serwisie YouTube jego oficjalna wersja ma dzisiaj już ponad 180 milionów odsłon.

 

Źródło: megafon.pl/VevoKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję