Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

The Parov Stelar Trio zagra w Krakowie.

Zgłoś nadużycie
Parov Stelar powraca do Polski z kolejnym koncertem.

Po znakomicie zagranym koncercie w maju 2012 roku Parov Stelar Trio powraca do Krakowa z kolejnym występem, który odbędzie się już 9 października w krakowskich Przestrzeniach Forum.

 

Marcus Füreder znany pod pseudonimem Parov Stelar to muzyk a zarazem także producent muzyczny pochodzący z Austrii. Artysta zwrócił na siebie uwagę świata muzycznego, po tym jak ujawnił on swój talent wydając w 2004 roku debiutancki album "Rough Cuts".
Parov Stelar w swojej twórczości mocno inspiruje się i kontynuuje ścieżkę trip-hopu, łącząc go z ciepłymi elektronicznymi brzmieniami. Jednak pomimo wykorzystywania wielu elementów muzyki elektronicznej, podstawą dla swojej twórczości uczynił on instrumenty muzyczne do których należą głównie trąbka, fortepian oraz kontrabas.
Muzyk ma na swoim koncie już trzy albumy oraz współpracę z The Wolf Mayer Orchestra.
Twórczość tego utalentowanego muzyka jest znana głównie z takich kompilacji jak ,,Hotel Costes", "Many Ray" czy "Stress Free", a Polsce głównie ze składanek z cyklu "Pinacolada".

 

Podczas koncertu u boku DJ'a staną również dwaj muzycy - Max the Sax oraz Jerry Di Monza, którzy uzupełnią show brzmieniami trąbki i saksofonu. Swoje umiejętności doskonałego rozkręcania imprezy trio potwierdziło w zeszłym roku podczas koncertu w katowickim Mega Clubie oraz na wielu innych imprezach w Polsce. Każdy kolejny koncert Parov Stelar Trio potwierdza, jak wielki potencjał tkwi w ich muzyce, która w wersji live budzi jeszcze większe emocje.

 

Na imprezie zagrają także Kixnare oraz Enve.

 

Bilety na koncert w cenie 60 zł są dostępne w bileteriach sieci Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletin oraz muno.pl na terenie całej Polski (Empik, Saturn, Media Markt). W dniu koncertu cena wejściówek wzrośnie do 70 zł.

Bilety kolekcjonerskie dostępne na stronie Knockoutprod.net a od 27 września w Forum Przestrzenie.

 

Źródło: megafon.pl/YouTubeKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję