Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Konkurs: Nagraj taneczną interpretację singla Skorupa!

Zgłoś nadużycie
Sprawdź szczegóły konkursu i ,,Rozbujaj ŚWIATA CIEKAWOŚĆ”!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ,,Rozbujaj ŚWIATA CIEKAWOŚĆ" ogłoszonym przez Wydawnictwo muzyczne MaxFloRec. Waszym zadaniem w konkursie jest nagranie tanecznej interpretacji najnowszego utworu Skorupa ,,Świata Ciekawość" (który możecie pobrać w wersji mp3 pod adresem http://www.maxflo.pl/sciagnij/)

Nagrane przez siebie kroki umieszczacie na swoim kanale w serwisie YouTube oraz wysyłacie linki do zamieszczonych filmów na adres konkurs@maxflo.pl najpóźniej do 4 października 2013 roku.

 

Oceny prac dokona specjalne jury, na czele którego stanie sam Skorup. Trzy najlepsze filmy zostaną nadesłane i nagrodzone. Konkursowych prac szukajcie na www.youtube.com/MaxFloRecTV!

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi po 4.11.2013, jednak nie później niż 11.10.2013.

 

Organizatorzy konkursu uspokajają: By wziąć udział w zabawie, nie trzeba wcale być tancerzem z krwi i kości. Wystarczy mieć dobre chęci, niebanalny pomysł na siebie (i ŚWIATA CIEKAWOŚĆ) oraz trochę inwencji twórczej. No, może trzeba jeszcze posiadać - i nie wahać się ich wykorzystać - podstawowe umiejętności rejestracji i obróbki obrazu.

 

„Świata ciekawość" to już drugi numer zwiastujący PIĘKNĄ POGODĘ. W towarzyszącym mu „swojskim wideo" Skorup prezentuje specyficzny i żywo komentowany ruch. Stał się on inspiracją do zorganizowania konkursu, w którym fani artysty (i nie tylko oni) będą mogli pokazać własne flow.  Patronem medialnym wydarzenia jest CGM.pl.

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na Facebookowym profilu akcji pod adresem: https://www.facebook.com/maxflorec/app_190497420973644

 

Źródło: mat.promocyjne.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję