Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Rykarda Parasol i Bodek Pezda grają Joy Division.

Zgłoś nadużycie
Grupa Heart & Soul nagrała płytę we współpracy z Rykardą Parasol.

Już 12 października na rynku muzycznym ukaże się płyta "Heart & Soul Presents Songs Of Joy Division", na której grupa prezentuje zestaw utworów legendarnej, brytyjskiej grupy.

 

W pracach nad długo wyczekiwanym krążkiem muzyków wsparła amerykańska songwrietrka i wokalistka o polskich korzeniach - Rykarda Parasol, którą usłyszymy w utworze "Decades" pochodzącego w oryginalnej wersji z albumu ,,Closer". Oprócz Rykardy Parasol w studyjnych pracach nad materiałem czynny udział wzięli również Bela Komoszyńska znana z Sorry Boys, Hania Malarowska (Hanimal), Olleck Bobrov (ex-2Cresky) oraz muzycy grupy The Shipyard.

Na wydawnictwie nie zabraknie oczywiście wokali artystów tworzących grupę Heart & Soul, które usłyszymy m.in. w kawałku "A Means to an End" z wokalem Łukasza Lacha.

 

Album ukaże się nakładem wytwórni 2.47 Records.

 

Projekt Heat & Soul tworzą Bodek Pezda i Sławomir Leniart (oboje z 2Cresky) oraz Piotr Pawłowski (The Shipyard, Made In Poland) i Łukasz Klaus (CKOD, Clicks, NOT), Łukasz Lach (L.Stadt, 2Cresky).

 

Źródło: megafon.plKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję