Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Ayo ponownie zagra w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Artystka wystąpi w Polsce z czterema koncertami, promującymi nowy album.

Już w grudniu Ayo zagra w naszym kraju 4 koncerty, których szczegółowy terminarz prezentuje się następująco:

18 grudnia - Eter, Wrocław
19 grudnia - Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
20 grudnia - Palladium, Warszawa
21 grudnia - Parlament, Gdańsk.


Polską publiczność a zarazem spore grono fanów Ayo zyskała sobie takimi przebojami jak "Down On My Knees" , "Life Is Real" i "And It's Supposed To Be Love", pochodzącymi z jej debiutanckiego albumu "Joyful" , który w naszym kraju już w dniu premiery zyskał status złotej płyty.

Niemniejszym sukcesem, potwierdzającym po raz kolejny spore grono fanów artystki było całkowite wyprzedanie jej tournée po Polsce, we wrześniu 2007 roku. Zainteresowanie koncertami,było wówczas tak duże, że bilety na koncert były całkowicie wyprzedane już na miesiąc przed imprezą. Artystka pojawiła się w naszym kraju ponownie w 2011 roku na koncercie we Wrocławiu, który odbył się na Wyspie Słodowej z okazji święta miasta.

 

Artystka ma na swoim koncie trzy albumu. Oprócz wspomnianego już ,,Joyful", w 2008 roku artystka wydała również album "Gravity At Last" z singlem ,,Slow, Slow" oraz "Billie-Eve", którego premiera odbyła się w 2011 roku.

 

Tym razem Ayo powraca do Polski, aby promować swój czwarty w karierze longplay zatytułowany "Ticket To The World" , który trafi na półki sklepowe już niebawem- 8 października. Producentem nowego krążka- podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich- jest Jay Newland. Materiał, który znajdzie się na krążku nawiązuje do muzycznych korzeni Ayo ukazując po raz kolejny znakomite połączenia folku i soulu z odrobiną hip-hopu.

 

Źródło: megafon.pl/YouTubeKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję