Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Armin Van Buuren z kolejnymi nagrodami i nominacjami.

Zgłoś nadużycie
Artysta nie zwalnia tempa i zgarnia kolejne nagrody oraz nominacje.

Ostatni rok był dla Amina Van Buurena czasem intensywnej pracy, która zaowocowała pojawieniem się na rynku muzycznym jego autorskiego albumu ,,Intense" oraz we wrześniu kompilacji ,,Universal Religion Chapter 7".
Jako efekt wydania kolejnych albumów ze wspaniałymi utworami, popularnymi dziś niemal na całym świecie Armin Van Buuren otrzymuje kolejne nagrody oraz nominacje w prestiżowych konkursach.

universal religion

26 września w słynnym klubie Pacha na Ibizie ogłoszono laureatów tegorocznych nagród DJ Awards, które każdego roku wręczane są na Białej Wyspie artystom, firmom i osobom związanym z szeroko pojętą kulturą klubową. Armin Van Buuren zwyciężył w dwóch kategoriach: „Best Trance DJ" i „Best International DJ". Tym samym holenderski artysta został nagrodzony już 5 raz z rzędu. DJ Awards to organizacja non-profit, która od 1998 roku wyróżnia nowe talenty i najlepszych DJ'ów na świecie.

dj awards

Już 19 października Armin Van Buuren stanie przed kolejną szansą odniesienia sukcesu, bowiem w Londyńskim klubie Ministry Of Sound ogłoszone zostaną wyniki tegorocznego plebiscytu DJ Magazine na najpopularniejszego DJ'a na świecie. Armin zdobywał to trofeum pięciokrotnie, w tym aż 4 razy z rzędu w latach 2007-2010. Po roku przerwy w 2012 ponownie wrócił na tron.

top 100

Kolejna szansa na otrzymanie nagrody dla utalentowanego DJ'a pojawi się 10 listopada 2013 w amsterdamskim Ziggo Dome, gdzie odbędzie się kolejna gala wręczenia nagród MTV European Music Awards. Armin Van Buuren otrzymał nominację w kategorii „Best Dutch Act" i jest jednym z głównych przedstawicieli reprezentujących holenderską scenę klubową. Jest to również pierwsza nominacja MTV w karierze Armina.

mtv ema

 

W chwili obecnej Armin promuje najnowszą kompilację „Universal Religion Chapter 7" i przygotowuje swoje nowe show „Armin Only Intense", które już w listopadzie wyruszy w światową trasę. Zaangażował się również w promocję sprzętu elektronicznego dla początkujących DJ'ów jednej z wiodących marek na rynku, oraz nowego modelu luksusowego auta słynnego brytyjskiego koncernu samochodowego.

 

 

 

prologic                                                   sony music

 

Źródło: mat.prasowyKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję