Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Open'er nominowany do European Festiwal Awards!

Zgłoś nadużycie
Open'er ponownie ma szansę zostać jednym z najlepszych festiwali w Europie!

Open'er Festival otrzymał nominację do European Festiwal Awards w kategorii Best Major Festival, uzyskując tym samym szansę na otrzymanie po raz kolejny tytułu najlepszego festiwalu w Europie!

Open'er ma niepowtarzalną szansę na powtórzenie swojego sukcesu z 2009 i 2010 roku, kiedy to otrzymał już tę nagrodę.

 

Jednak aby festiwal mógł odnieść kolejny sukces, potrzebne są Wasze głosy oddane na Open'er Festival w tym konkursie.
Głosy możecie oddawać od wtorku 1 października do piątku 1 listopada do godz.11:00 pod TYM ADRESEM.

Ceremonia wręczenia nagród zwycięskim festiwalom odbędzie się 15 stycznia 2014 roku podczas Eurosonic Noorderslag w Holandii. 

 

Każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu ma szansę na wygranie Festiwalowego Lata Marzeń tzn. dwóch biletów na każdy ze zwycięskich festiwali! Wypełniając dodatkową ankietę dajecie sobie również szansę na wzięcie udziału w losowaniu iPada 3.

 

 

Tegoroczny Open'er był niesamowitym wydarzeniem muzycznym podczas którego odbyło się ponad 100 koncertów, w tym również tak wielkich gwiazd jak niewidziany nigdy wcześniej w naszym kraju Blur, niezwykle żywiołowi Arctic Monkeys oraz niezwykle oryginalni i jedyni w swoim rodzaju Queens of the Stone Age oraz Kings of Leon.

 

Tak wielkie grono największych gwiazd muzyki z całą pewnością uprawnia Open'era do otrzymania nagrody, a więc nie zwlekajcie, oddajcie swoje głosy i razem udowodnijmy, że Polska jest dumna z Open'era w całej Europie!

 

 

Pozostałe kategorie głosowania na festiwale to BEST NEW FESTIVAL i BEST INDOOR FESTIVAL. W konkursie można głosować także na Debiut i Headlinera Roku (Newcomer Of The Year, Best Headliner), Jury wybiera listę potencjalnych laureatów nagrody dla najlepszego line-upu, BEST EUROPEAN LINE-UP.
Panel festiwalowych ekspertów w skład którego wchodzą dziennikarze muzyczni i artyści wybiera także laureatów w następujących kategoriach: GREEN OPERATIONS AWARD, ARTISTS' FAVOURITE FESTIVAL, PROMOTER OF THE YEAR, LIFETIME ACHIEVEMENT AWARD. W tym roku po raz pierwszy przyznana zostanie statuetka w kategorii The Health And Safety Innovation.

European Festival Awards przyznawane są od 2009 r. Podczas zeszłorocznej edycji, w głosowaniu wzięło udział ponad 350 tys. fanów festiwali.

 

Źródło: mat.informac.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję