Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Bob One & Bas Tajpan: wspólny klip i trasa koncertowa.

Zgłoś nadużycie
Bob One nakręcił wideo do nowego singla i wyruszył w trasę koncertową.

Bob One w ostatnim czasie bardzo intensywnie pracuje. Po niedawno nagranym wideo do kawałka ,,Nie Trzeba" artysta zrealizował już 6. z kolei teledysk, który tym razem powstał do utworu ,,Daj z Siebie Wszystko" w którym gościnie pojawia się Bas Tajpan. Ponadto obaj artyści wyruszyli także we wspólną trasę koncertową.

 

Utwór ,,Daj z Siebie Wszystko" jest już szóstym z kolei singlem Bob One'a. Numer promuje najnowszy album artysty ,,TWÓJ RUCH", a oficjalna premiera klipu odbędzie się już 10 października o godz. 18:00 na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube.

 

Tymczasem już dzisiaj prezentujemy Wam zwiastun klipu.


Być może nowy utwór powtórzy sukces swoich poprzedników pochodzących z tego samego krążka: „Nie trzeba" , który w przeciągu miesiąca od premiery został wyświetlony w serwisie YouTube już ponad 100 000 razy oraz „Nie trzeba", który liczy już sobie grubo ponad 2 miliony odsłon.

 

W ostatnim czasie Bob One wyruszył również w towarzystwie Bas Tajpana w trasę koncertową. W najbliższym czasie artyści pojawią się z występami w następujących miejscowościach:

Gliwice - 12.10.

Lwówek - 18.10.

Żagań - 19.10.

Szklarska Poręba - 25.10.

Legnica - 26.10.

Bielsko-Biała - 08.11.

Strzelce Opolskie - 10.11.

Środa Wielkopolska - 29.11.

Poznań - 30.11.

Więcej terminów występów w ramach trasy koncertowej znajdziecie na poniższym plakacie oraz na oficjalnej stronie MaxFloRec.pl.

trasa koncertowa


Patronatem medialnym trasę objęli: RBL.TV, Czwórka Polskie Radio, CGM.pl, DlaStudenta.pl, RapPortal.pl.

 

Źródło: mat.prasowy/YouTubeKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję