Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Britney Spears: teledysk do ,,Work Bitch”.

Zgłoś nadużycie
Są dziewczyny, samochody, alkohol i Britney w bikini z pejczem.

 

Dziś nad ranem (o godzinie 3:40 czasu polskiego) swoją oficjalną premierę w serwisie YouTube miał oficjalny teledysk do singla ,,Work Bitch" Britney Spears.

Ukazanie się klipu na kilkanaście godzin poprzedzały wpisy Britney na jej oficjalnym koncie na Twitterze o zakończeniu prac nad teledyskiem i wielkiej dumie artystki ze swojego najnowszego dzieła oraz radości i podeksytowaniu płynącymi z możliwości podzielenia się nim ze swoimi fanami. 

 

W klipie zobaczymy mnóstwo pięknych dziewczyn oczywiście z Britney Spears na czele, która pojawia się ubrana w bikini. Sceny, które ujrzymy w teledysku ukazują m.in. krajobraz pustyni po której jeździ połyskujące w promieniach słońca Lamborghini czy też basen z rekinami.

Zobaczcie sami:

 

Reżyserią klipu zajął się Ben Mor . Utwór ,,Work Bitch" jest pierwszym singlem promującym nadchodzący album artystki, którego tytuł nie został jeszcze ujawniony. Znamy za to datę premiery krążka, która odbędzie się 3 grudnia.

 

Źródło: megafon.pl/VevoKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję