Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Ostatnia płyta Chrisa Browna w listopadzie.

Zgłoś nadużycie
Krążek zatytułowany ,,X” trafi na półki sklepowe już 19 listopada.

Długo wyczekiwana płyta Chrisa Browna trafi do sprzedaży już 19 listopada. Premiera albumu ,,X" była pierwotnie zaplanowana na lipiec, jednak termin ten został przesunięty, ze względu dalszych chęci Chrisa Browna do pracy nad nim i dołożenia szczególnych starań do jego całkowitego wyglądu.

Ta niezwykła dbałość o nowy krążek, wynika z faktu, że niedawno Chris Brown ogłosił, że album ,,X" będzie prawdopodobnie ostatnim w jego karierze muzycznej. 

 

Do tej pory album ,,X" promowały trzy utwory: ,,Fine China", ,,Don't Think They Know" oraz,, Love More" z gościnnym udziałem Nicki Minaj, który prezentujemy poniżej.

Do wspólnej pracy nad krążkiem Chris Brown zaprosił takich producentów muzycznych jak Timbaland, Danja oraz Diplo a inspirację do prac nad utworami stanowiła dla niego twórczość takich artystów jak Michael Jackson, Stevie Wonder oraz Sam Cook.

 

Źródło: megafon.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję