Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

1D Day czyli spędź dzień z One Direction.

Zgłoś nadużycie
Sprawdź, jakie niespodzianki przygotowali dla swoich fanów członkowie boysbandu.

1D Day to specjalna akcja, która stanie się prawdziwym świętem dla wszystkich fanów boysbandu One Direction. Podczas tego wydarzenia, które zostało zaplanowane na 23 listopada 2013 roku będziecie mogli zobaczyć aż 7 godzin występów na żywo chłopaków z One Direction, którzy w ten właśnie szczególny sposób chcą podziękować swoim fanom za wszystko co dla nich robią dzisiaj i zrobili w przeciągu ostatnich trzech lat.

 

W oficjalnym ogłoszeniu zamieszczonym w serwisie YouTube (które prezentujemy poniżej) członkowie boysbandu zapowiadają, że podczas ich wspólnego dnia z fanami należy spodziewać się gościnnych wizyt innych gwiazd oraz wspólnych duetów, skeczy oraz wielu innych atrakcji.

 

Na wygląd dnia i wszystko co się w nim stanie wpływ będą mieli również fani grupy, którzy mogą stworzyć specjalne zadanie dla swoich idoli opisując je na Twitterze i koniecznie oznaczając hashtagiem #OneBigInvention bądź wysłać mailem na adres 1DDay@onedirectionmusic.com.

Więcej szczegółowych informacji o akcji znajdziecie na oficjalnym profilu grupy na Facebooku, Twitterze oraz w w serwisie YouTube.

 

Źródło: YouTube

https://www.facebook.com/onedirectionmusicKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję