Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

WOW! Wielkie otrzęsiny Warszawy już w środę!

Zgłoś nadużycie
Wielki klubowy maraton WOW! już w środę!

9 października Warszawa zamieni się w imprezową mekkę za sprawą WOW! Wielkich Otrzęsin! Największa w Polsce cykliczna impreza klubowa to stały punkt w studenckim kalendarzu.

 

Jeden bilet wymieniany na specjalną opaskę stanowi przepustkę do 18 klubów biorących udział w WOW! A tam na uczestników czekają energiczne sety djskie, koncerty na żywo, Silent Disco, karaoke, wybory Miss WOW!, liczne pokazy taneczne i opór nagród do zdobycia w konkursach!

 

Wystarczy jeden bilet by przeżyć niezapomnianą noc, poznać mnóstwo nowych ludzi i zintegrować się imprezowo na rozpoczęcie nowego roku akademickiego. A podczas WOW! każdy znajdzie coś dla siebie - w klubach będzie można poszaleć przy muzyce elektronicznej, czarnych brzmieniach czy imprezowych klasykach. Będzie się działo!

 

WOW! Wielkie Otrzęsiny Warszawy
1 bilet - 18 klubów - 15 000 studentów

www.fb.com/wow.warszawa

wow

Bilety w przedsprzedaży można nabyć na uczelniach, w akademikach, w Metrze i punktach sieci Eventim (m.in. bileterie EMPIK, MediaMarkt, Saturn). W dniu imprezy wejściówki będą dostępne w każdym klubie na bramce.

 

www.wielkieotrzesiny.pl

 

Źródło: mat.promocyjnyKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję