Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Royal Republic zagrają w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Grupa zagra w stołecznych Hybrydach. Sprawdź szczegóły!

 

Już 30 stycznia 2014 roku w warszawskim klubie Hybrydy z koncertem wystąpi grupa Royal Republic.

Formacja odwiedzi nasz kraj wraz z The Nosebreakers aby przede wszystkim zagrać dla swoich fanów, ale także promować wspólną akustyczną EP-kę.

 

Formacja Royal Republic powstała w 2007 roku z grupy szwedzkich muzyków pochodzących z Malmö. W trzy lata po powstaniu kapeli na rynku muzycznym pojawił się ich debiutancki album zatytułowany ,,We Are The Royal", dzięki któremu grono fanów grupy znacznie się powiększyło i dziś tworzą je osoby niemal z całego świata.
Brzmienia jakie zostały zaprezentowane na debiutanckim albumie grupy brytyjski Kerrang! określił jako połączenie energii The Hives i melodyjności Rancid.

 

We wrześniu ubiegłego roku muzycy wydali swój drugi album zatytułowany "Save The Nation", który promowali m.in. swoimi znakomitymi koncertami w warszawskiej Hydrozagadce oraz w poznańskim Resecie.

 

Na początek przyszłego roku muzycy z Royal Republic zaplanowali kolejne muzyczne przedsięwzięcie, którym będzie cykl 9 koncertów zagranych wraz z przyjaciółmi z The Nosebreakers w europejskich krajach (m.in. w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Austrii, w Czechach i w Polsce). W ramach zaplanowanych koncertów muzycy będą promować wspólną akustyczną EP-kę na której usłyszymy utwory z dwóch albumów Royal Republic, wspieranych przez dawnych przyjaciół zespołu (The Nosebreakers).


Bilety w cenie 59 zł można nabyć za pośrednictwem Internetu na stronach: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl bądź osobiście w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

 

Źródło: megafon.plKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję