Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Disclosure ponownie zagrają w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Duet zawita w naszym kraju już w marcu.

Elektroniczny duet Disclosure tworzony przez braci Lawrence'ów wystąpi z kolejnym koncertem w Polsce już 12 marca 2014 roku w warszawskim klubie Palladium.

 


Guy i Howard Lawrence tworzący duet Disclosure po raz pierwszy zwrócili na siebie uwagę publiczności na całym świecie, dzięki stworzeniu w 2012 roku remiksu "Running" Jessie Ware, który pojawił się w zestawieniach radiowych.
Jeszcze większą popularność grupa zyskała dzięki singlowi ,,Latch", który ostatecznie dotarł na 11. miejsce UK Singles Charts i zapewnił im lokatę w zestawieniu "Hot Ten For 2013" BBC Radio 1xtra.

 

W czerwcu tego roku doczekaliśmy się wydania debiutanckiego albumu grupy zatytułowanego ,,Settle", który podbił świat muzyki i niemal natychmiast pojawił się na pozycji lidera w większości zestawień sprzedaży zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej.

 

Duet Disclosure gościł już w naszym kraju dwukrotnie, dając znakomite występy w kwietniu tego roku w klubie 1500m2 jak i podczas minionego Open'era.

Sprzedaż biletów na koncert ruszy już w najbliższy piątek- 11 października i będzie można je nabyć za pośrednictwem stron go-ahead.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.

 

Źródło: megafon.plKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję