Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Snoop Dogg zmienił pseudonim.

Zgłoś nadużycie
Snoop Dogg to już nie Snoop Dogg. Artysta po raz kolejny zmienił swój pseudonim i teraz będzie można go usłyszeć pod pseudonimem...Snoopzilla.

Calvin Broadus znany do tej pory pod pseudonimem Snoop Dogg stał się Snoopzillą na potrzeby projektu, który realizuje wraz z Dâm-Funkiem. Muzycy działają razem pod szyldem 7 Days of Funk i mają na swoim koncie już pierwszy singiel zatytułowany ,,Faden Away", którego można posłuchać poniżej.

 

Obecnie duet pracuje także nad ich pierwszym wspólnym longplayem zatytułowanym ,,7 Days of Funk", którego premiera została przewidziana na 10 grudnia.

 

O wspólnej pracy obu artystów Dâm-Funk wypowiada się bardzo pozytywnie, twierdząc, że praktycznie rozumieją się oni bez słów i są idealnie dopasowani artystycznie. ,, Te bity powstały dla niego, a on napisał do tego delikatne, miękkie harmonie oraz melodie"- mówi wokalista. ,,To hip-hop, ale słychać, że wychowywaliśmy się na zespole Zapp, Evelyn King czy Patrice Rushen".

 

Dotychczasowy dorobek artysty znannego w ostatnim czasie jako Snoop Dogg, a wcześniej także Snoop Lion zamyka album "Reincarnated", którego premiera odbyła się w kwietniu tego roku.

 

Źródło: megafon.pl/SoundcloudKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję