Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Lorde będzie tworzyć dla Rihanny?

Zgłoś nadużycie
Nastoletnia wokalistka z Nowej Zelandii podbijająca listy przebojów na całym świecie zdradziła, że otrzymuje coraz więcej propozycji napisania utworów dla znanych artystów, jednak jej największym pragnieniem jest współpraca z Rihanną.

W jednym z udzielonych wywiadów Lorde zdradziła, że otrzymała już propozycję współpracy od Dr. Luke, który jest dla niej inspiracją i prawdziwym królem popu. Artystka przyznaje, że choć jeszcze nigdy nie tworzyła tekstów dla innego artysty jest to coś co bardzo chciałaby robić, chociaż wie, że będzie to dla niej prawdziwe wyzwaniem ponieważ tworzone teksty są bardzo osobiste i niełatwym zadaniem jest wczucie się w rolę kogoś innego. Lorde przyznaje, że jej największym marzeniem jest stworzenie tekstu dla Rihanny, bo ona zrobiła już wszystko, dlatego wyzwanie będzie jeszcze większe. W kręgu marzeń a być może i planów artystki jest także współpraca z Ellie Goulding.
Tak więc czekamy na wspólne produkcje artystek.

Źródło: megafon.pl/VevoKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję