Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Koncert Ellie Goulding przeniesiony. Będą nowe bilety!

Zgłoś nadużycie
Ze względu na wielkie zainteresowanie koncertem Ellie Goulding w Polsce, impreza została przeniesiona do większego obiektu.

Kilka dni temu polskie media muzyczne obiegła wiadomość, że koncert Ellie Goulding, który odbędzie się 6 lutego w Warszawie został już całkowicie wyprzedany.

 

Na szczęście organizatorzy imprezy zdecydowali się zrobić niespodziankę wszystkim fanom artystki i przenieśli imprezę do dużego większego obiektu jakim jest warszawski Torwar, dzięki czemu w koncercie będzie mogła uczestniczyć znacznie większa liczba osób.

 

W związku z tym organizator zdecydował się na uruchomienie sprzedaży dodatkowej pili biletów, które będą dostępne w sprzedaży już od jutra ( 9 listopada).

 

Jednocześnie Good Music Productions organizująca występ Ellie Goulding w Polse przypomina, że wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność a data koncertu pozostaje niezmienna.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję