Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Ben Klock jeszcze w tym miesiącu w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Świetna wiadomość dla fanów muzyki elektronicznej - twórcy festiwalu Audioriver oraz klub 1500m2 do wynajęcia ogłosili wspólne wydarzenie, którego jedną z gwiazd będzie Ben Klock. Impreza zaplanowana jest na 29 listopada w Soho Factory w Warszawie, a jej sponsorem głównym jest marka AXE.

 

Ben Klock jest rezydentem legendarnego klubu Berghain i flagowym okrętem wytwórni Ostgut Ton. To bezdyskusyjnie jeden z najważniejszych artystow na dzisiejszej scenie techno i on sam jest wystarczającym powodem, by w ostatni piątek listopada pojawić się w hali 15. przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie. Tym bardziej zaskakująco i obiecująco brzmi informacja organizatorów, że nie będzie on jedyną zagraniczną gwiazdą imprezy. Wkrótce poznamy jej nazwisko i ruszy sprzedaż biletów.

Twórcami wydarzenia są wspomniani już organizatorzy Audioriver - agencja Spółka Akcyjna - oraz stołeczny klub 1500m2 do wynajęcia. Pierwsi z nich mają już na koncie dwie bardzo udane imprezy w Soho Factory: przed dwoma laty sprowadzili do tego miejsca Jamesa Holdena, Luke'a Abbotta i Nu:Tone'a, a rok później Mathew Jonsona i Troya Pierce'a. Nadchodzące wydarzenie nie jest też pierwszą imprezą, jaką Spółka Akcyjna organizuje wraz z 1500m2 do wynajęcia - w styczniu tego roku wspólnymi siłami sprowadzili Maceo Plexa, którego występ przyciągnął blisko 1000 osób. Tym razem można spodziewać się jeszcze wyższej frekwencji.

Sponsorem głównym pulsującej imprezy jest AXE. Marka kosmetyków dla mężczyzn, od lat przyspieszająca tętno płci pięknej.

Więcej na www.spolkaakcyjna.com oraz www.1500m2.com

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję