Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Pacha Poznań - eksluzywna marka klubowa z Ibizy w Polsce

Zgłoś nadużycie
Światowej sławy klub Pacha z siedzibą główną na Ibizie otwiera eksluzywny lokal w Poznaniu.

Z Ibizy do Polski

Czterdzieści lat temu, na słonecznej Ibizie, powstała klubowa stolica świata. Energetyczna muzyka, śliczne latynoskie tancerki i tancerze, amfiteatr z supergwiazdami sceny klubowej. Wszystko to znajdziemy w jednej z największych sieci klubowych na świecie Pacha (wym. Pa-cza).

Pierwszy klub sieci Pacha zostanie otwarty został w Poznaniu przy ulicy Paderewskiego 10.

 

1

Taneczne brzmienia

W trzech salach, przy muzyce granej przez światowej sławy didżejów, bawić się będzie mogło około 1.000 osób. W Pacha Poznań rozbrzmiewać będzie muzyka house, R'n'B, deep oraz inne taneczne gatunki, które rozbudzą fantazje nawet najbardziej doświadczonych entuzjastów clubbingu.

 

2

 

Architekt projektował dla Messiego

W klubie Pacha będziemy mogli zobaczyć to, czego nigdzie indziej w Polsce zobaczyć nie można: występy przystojnych latynoskich tancerzy i pięknych tancerek, pokazy mody czołowych projektantów, imprezy charytatywne oraz wiele innych oryginalnych pomysłów, których sława dotrze do najdalszych zakątków świata. Klub Pacha będzie przede wszystkim przyjazny i bliski ludziom. W klubowych wnętrzach znajdzie się sześć barów, restauracja Pacha Lounge ze smaczną kuchnią śródziemnomorską oraz strefa VIP z osobnym wejściem. Wszystko na łącznej powierzchni 1300 m2 stworzonej - podobnie jak inne kluby Pacha - według projektu światowej sławy architekta Davida Alayeto, który zaprojektował niedawno dom dla Leo Messiego.

 

3

Klubowe megagwiazdy

W klubach sieci Pacha występują supergwiazdy światowej sceny klubowej, jak David Guetta, Axwell, Calvin Harris, Bob Sinclair czy Fedde le Grand. Pacha jest globalną siecią klubów, dzięki temu w Poznaniu będziemy gościć rezydentów klubów Pacha z całego świata. To oznacza również wielką szansę na młodych Polskich artystów, którzy dzięki współpracy z Pacha Poznań będą mogli zaprezentować się publiczności w Nowym Jorku, Rio de Janeiro, Sydney lub innych światowych metropoliach.

 

Dlaczego Poznań?

Ponieważ tutaj znaleźli się lokalni patrioci, którzy postanowili wykorzystać swoje doświadczenie oraz zagraniczne kontakty w branży rozrywkowej, aby stworzyć klub, który stanie się ekskluzywną wizytówką Poznania na świecie. Stolica Wielkopolski stanie się bardziej rozpoznawalna, a w ślad za tym, pojawią nowi turyści oraz inwestorzy. Poznań, ma szanse zaistnieć na muzycznej mapie świata, jako klubowa Mekka Polaków.

W Klubach Pacha na całym świecie spotkać można światowe gwiazdy showbiznesu. Dzięki globalnej strategii marketingowej sieci, rekiny światowego biznesu mogą pojawić się również w Poznaniu. To, co jeszcze kilka lat temu było tylko snem, dziś staje się rzeczywistością.

4

Motto

Doskonałym podsumowaniem będzie cytat jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków i miłośników klubu Pacha, Pete Tong'a (BBC RADIO):

"...każdy klub Pacha jest jak Kraina Czarów dla dorosłych, którzy wcale nie chcą jeszcze dorosnąć."

 

Wielkie otwarcie

Do zobaczenia w Pacha na wielkim otwarciu 10 i 11 stycznia 2014 roku.

 

5

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję