Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Dodatkowe koncerty Moderat w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Grupa Moderat odwiedzi nasz kraj z dwoma dodatkowymi koncertami.

Poza wcześniej już potwierdzonym koncertem w Warszawie (2 lutego w klubie Basen) grupa odwiedzi nasz kraj z dwoma dodatkowymi koncertami, które odbędą się 29 marca w Galerii Szyb Wilson w Katowicach oraz 31 marca w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

 

Spore grono fanów grupy w naszym kraju, podczas wiosennych koncertów, będzie miało niepowtarzalną okazję aby usłyszeć na żywo materiał z nowego krążka ,,II", który jest uznawany za jeden z najlepszych albumów tego roku.

 

Dodatkowe koncerty grupy w naszym kraju dowodzą jej sporej popularności. W ostatnim czasie formacja gościła w Polsce już na wspólnym koncercie z Radiohead w Poznaniu, a także jako gwiazda festiwalu Audioriver i ostatniej edycji katowickiej imprezy Tauron Nowa Muzyka.


Bilety na imprezy dostępne są w następujących cenach:
Katowice: 70 zł (do końca roku), 80 zł (przedsprzedaż), 90 zł ( w dniu koncertu). Bilety dostępne w sieci na Ticketpro.pl, Ticketportal.pl, Biletin.pl.
Poznań: 85 zł (ograniczona ilość), 99 zł. Bilety dostępne na Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletomat.pl, kasy CK Zamek i inne stałe punkty sprzedaży (salony EMPiK, Mediamarkt, Saturn).

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję