Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nine Inch Nails w Polsce

Zgłoś nadużycie
Nine Inch Nails wystąpią 10 czerwca 2014 roku w katowickim Spodku.

Grupa przyjedzie do naszego kraju promować swoją nową płytę „Hesitation Marks".

Nie ma drugiego zespołu tak zasłużonego dla współczesnej elektroniki. Dzięki swojej twórczości Nine Inch Nails stworzyli podwaliny muzyki industrialnej. Najnowszy album grupy, wydany po pięcioletniej przerwie zbiera świetne recenzje, czego najlepszym dowodem są opinie takich magazynów jak ,,Spin" i Rolling Stone, które nazwały płytę „najważniejszym artystycznym dokonaniem Reznora od późnych lat 90." i "jednym z najlepszych" wydawnictw muzyka. 


Zespół zadebiutował w 1989 roku singlem "Down In It". W ciągu 20-letniej kariery zebrał niezwykłą kolekcję hitów, jak "Head Like a Hole", "Closer" czy "Hurt" (rozsławione dzięki poruszającemu wykonaniu Johnny'ego Casha) i nowszych "The Hand That Feeds", "Only" i "Survivalism." Każda płyta NIN - a są wśród nich pokryte platyną „Pretty Hate Machine" (1989), „The Downward Spiral" (1994) czy singiel „Broken" (1992) - są majstersztykami cyfrowej produkcji. Przez cały okres swojej kariery, NIN zdobyli także statuetki Grammy za "Wish" i "Happiness in Slavery", a ich płyty sprzedały się na całym świecie w łącznym nakładzie 30 milionów. Reznor sam w sobie jest ikoną, poruszającą się swobodnie między muzyką industrialną i awangardową, rockiem i popem, zawsze eksperymentującym. Mający za sobą długą historię wspólnych kompozycji Trent Reznor i Atticus Ross są laureatami Oscara za muzyczną oprawę filmu "The Social Network", oraz autorami muzyki do słynnego obrazu "Dziewczyna z tatuażem". Na swoim koncie NIN mają także grę w alternatywnej rzeczywistości czy płytę ze ścieżką dźwiękową do... marzeń.

Gośćmi specjalnymi na katowickim koncercie będzie jednoosobowy instrumentalny projekt Amerykanina Wesleya Eisolda z pogranicza darkwave'u, noise'u i syntezatorowego popu - Cold Cave.

Bilety w przedsprzedaży dostępne od poniedziałku 25 listopada na stronie tour.nin.com. Aby kupić bilet w przedsprzedaży, trzeba być członkiem strony NIN (członkostwo jest darmowe). 
Bilety w sprzedaży od piątku 29 listopada w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję