Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy pierwsze gwiazdy Open'era.

Zgłoś nadużycie
Formacja The Black Keys jest pierwszą, oficjalnie ogłoszoną gwiazdą przyszłorocznej edycji Open'era.

Wybór tej grupy na pierwszą gwiazdę kolejnej edycji Open'era nie jest przypadkowy, bowiem to właśnie formacja The Black Keys otrzymała największą ilość w ankiecie ,,Kogo chciałbyś zobaczyć na Open'erze 2014?"

Pomimo że w skład zespołu wchodzą tylko dwie osoby to jego siła oddziaływania na publiczność jest ogromna. Niewielki odsetek zespołów współczesnej sceny muzycznej potrafi w swojej twórczości nawiązywać do klasycznych gatunków rocka, dzięki czemu sprawiają że właśnie ta muzyka zyskuje coraz większe grono fanów.

Dana Auerbacha i Patricka Carneya połączyło wspólne zamiłowanie do twórczości takich zespołów Devo, Captain Beefheart, Jon Spencer Blues Explosion i Pavement. Ich pierwszymi kompozycjami zainteresował się label Alive Naturalsound Records, który wydał w 2002 roku ich pierwszy album, na którym znalazł się m.in. cover Bealtlesów ,,She Said, She Said". Kolejne lata to czas intensywnej pracy dla zespołu, bowiem w każdym kolejnym roku (2003 i 2004) ukazywały się ich nowe albumy ,,Thickfreakness" i „Rubber Factory". Lata 2006 i 2008 to czas wydania kolejnych albumów a rok 2010 stał się dla grupy czasem prawdziwego triumfu, bowiem ich album „Brothers" zadebiutował na drugiej pozycji listy Billboardu, zdobył trzy nagrody Grammy, zarządził w płytowych podsumowaniach roku i dorobił się złota w USA i Wielkiej Brytanii. Przyniósł też tak przebojowe single „Tighten Up" i „Howlin' for You".

Kolejny album grupy „El Camino" jeszcze bardziej umocnił jej pozycję w świecie muzycznym i a pochodzący z niej singiel ,,Lonely Boy" przyniósł grupie dwie statuetki Grammy. Płyta została także uznana za najlepszy rockowy album roku. Trasa koncertowa promująca album wiodła przez największe sceny koncertowe świata a bilety na imprezy rozchodziły się w błyskawicznym tempie.


Jesteśmy przekonani, że koncert The Black Keys otwierający przyszłoroczną edycję Opene'ra, a jednocześnie pierwszy występ formacji w Polsce będzie prawdziwym świętem dla fanów bardzo dobrej muzyki.

 

Bilety już w sprzedaży w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję