Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Open'er jednym z najlepszych festiwali Europy.

Zgłoś nadużycie
Dzięki głosom publiczności Open’er Festival jest jednym z 10 najlepszych dużych festiwali w Europie (Shortlisted for Best Major Festival).

Dzięki Waszym głosom po raz kolejny Open'er znalazł się w gronie festiwali nominowanych do nagrody dla Najlepszego Dużego Festiwalu (Best Major Festival). Ponadto, co równie ważne festiwal został doceniony i nominowany w kategorii Health &Safety Innovation Award. Jury konkursowe zauważyło i doceniło dobre praktyki festiwalu w dziedzinie bezpieczeństwa.

Dużego zaszczytu doznał również organizator imprezy- firm Alter Art, która została nominowana do tytułu Promotora Roku, znajdując się jednocześnie w elitarnym otoczeniu festiwalu Primavera Sound w Barcelonie czy doświadczonej niemieckiej agencji Marek Lieberberg Konzertagenteur.

Zwycięzcy w każdej kategorii zostaną wybrani przez organizatorów plebiscytu na gali w Groningen w Holandii 15 stycznia!

Open'er Festival zdobył tytuł Best Major Festival dwukrotnie: w 2009 r. i 2010 r. W tym samym roku przyznano mu także nagrodę Yourope Green'n'Clean (obecnie Green Operations Award), wyróżniającą festiwale wprowadzające rozwiązania przyjazne środowisku.

Przypominamy, że kolejna edycja festiwalu odbędzie się już w dniach 2-5 lipca 2014 roku, tradycyjnie na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Dotychczas ujawnionymi, pierwszymi artystami imprezy są grupa The Black Keys oraz Pusha T. Więcej szczegółów już wkrótce.

Bilety na imprezę są dostępne w Altersklepie oraz punktach sprzedaży sieci Ticketpro.

opener

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję