Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Avenged Sevenfold z koncertem w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Już latem przyszłego roku grupa Avenged Sevenfold odwiedzi nasz kraj.

Po niezwykle udanej jesiennej trasie koncertowej, latem przyszłego roku formacja Avenged Sevenfold ponownie zawita na europejskie sceny, aby dotrzeć do wszystkich swoich fanów w krajach do których nie udało im się jeszcze dotrzeć. Koncert formacji Avenged Sevenfold w Polsce odbędzie się już 4 czerwca w łódzkiej Arenie.

W sierpniu tego roku na rynku muzycznym ukazał się nowy, szósty już studyjny album grupy zatytułowany "Hail To The King". Krążek jest uzupełnieniem wydanego wcześniej "Nightmare" i zyskując bardzo dobre recenzje jest obecnie porównywany jest do najlepszych albumów hard rocka.


Dzięki swojej twórczości zespół zyskał sobie już spore grono fanów na całym świecie a ich krążki znakomicie sprzedają się w wielu krajach. Dzięki swojej muzyce, którą grupa nieustanie promuje na wielu koncertach docierając na najbardziej znane festiwale muzyczne grono ich fanów stale się poszerza.

Zespół zajął już także prestiżowe miejsce w świecie muzyki, gdzie został ogłoszony największym amerykańskim hardrockowym zespołem XXI wieku. Muzycy z formacji Avenged Sevenfold nazywani są także ,,heavymetalowymi królami", "bogami metalu" oraz "władcami metalu nowego tysiąclecia".

Najnowszy album zespołu został uznany za arcydzieło i "najbardziej oczekiwany album rockowy roku".

Bilety na koncert są dostępne na www.LiveNation.pl w następujących cenach:
Trybuny - 203 pln
Trybuny - 181 pln
Inner Barrier - 203 pln
GA (płyta)- 181 pln
Niepełnosprawni - 181 pln

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję