Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Macklemore szczerze o swoich uzależnieniach.

Zgłoś nadużycie
Muzyk wyznał, że obawia się powrotu uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

Amerykański raper, zyskujący coraz większą popularność niemal na całym świecie, ponownie szczerze wyznał, że w czasach młodości, kiedy nie był jeszcze tak dobrze znany światu jak w chwili obecnej miał poważne problemy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Muzyk dodał również, że w chwili obecnej w związku z jego rosnącą popularnością a co za tym idzie tempem życia, ponownie zwisło nad nim widmo powrotu do dawnych nałogów, którego bardzo się obawia.

Dziś po upływie kilku lat od czasu zaliczenia swojego największego dołka w życiu, który sprawił, że muzyk doznał ciężkiej depresji i braku chęci do życia przyznaje on, że bardzo żałuje czasu, który stracił przez narkotyki i alkohol. Macklemore przyznaje jednak również, że gdyby nie jego doświadczenia z pewnością nie udałoby mu się stworzyć takich uniwersalnych utworów jak ,, "Otherside" i "Starting Over" z którymi ludzi się utożsamiają.
Autor hitu ,,Thrift Shop" przyznaje, że chciałby znowu mieć 22 lata, jednak wie, że w tak młodym wieku nie udźwignąłby tak dużej popularności jaka w tej chwili na niego spadła.

Nagrany w ubiegłym roku wraz z Ryanem Lewisem album ,,The Heist"przyniósł muzykom aż siedem nominacji do tegorocznych nagród Grammy.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję