Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Donatan i Cleo kręcą nowy klip. Mamy pierwsze zdjęcia.

Zgłoś nadużycie
Będzie kolejny hit na miarę ,,My Słowianie”?

O tym, że Donatan lubi wzbudzać kontrowersje wiadomo nie od dzisiaj. Pomimo tego ( a może właśnie dlatego) jego numery zyskują w naszym kraju ogromną popularność o czym świadczy sukces i ogromny rozgłos towarzyszący utworowi ,,My Słowianie", który ma dzisiaj już ponad 32 miliony w serwisie YouTube.

 

Kilka dni temu Donatan na swoim facebookowym profilu wyjawił, że właśnie przystąpił do kręcenia kolejnego teledysku, zamieszczając pierwsze zdjęcie z planu, które prezentujemy poniżej. Nowy klip z całą pewnością ponownie wzbudzi wiele emocji i gorących dyskusji a sam Donatan zamieszczone zdjęcie skomentował w następujący sposób "Panie lezyseze" ! :) tera to bedzie ! - feministki ogolcie nogi, hejterzy szykujcie ergonomiczne klawiatury. DONATAN & CLEO ! :)

donatan klip

Jak można zobaczyć na zamieszczonym zdjęciu w nowym klipie Donatana ponownie nie zabraknie kobiet prezentujących swoje wdzięki a sama Cleo twierdzi, że tym razem w wideo zobaczymy ,,chyba wszystko co tylko może być".

 

Ciężko interpretować tak skromne i wiele znaczące wypowiedzi muzyków, jednak trzeba przyznać, że są one dobrą promocją klipu, sprawiającą, że będziemy czekać na jego premierę o której z całą pewnością Was poinformujemy.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję