Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Do grona gwiazd, które zagrają na 20., jubileuszowej edycji Przystanku Woodstock, dołączyły dwa kolejne zespoły.

 

Nowymi gwiazdami, które będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć podczas imprezy, która odbędzie się w dniach 31 lipca- 2 sierpnia, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą są zespoły Volbeat oraz Budka Suflera.

Oba zespoły będą miały niemałe powody do świętowania i postanowiły zrobić to właśnie na 20. Przystanku Woodstock, bowiem duński zespół Volbeat powraca na scenę muzyczną po 5-letniej niebecności, zaś grupa Budka Suflera obchodzi w tym roku 40-lecie swojej działalności artystycznej co jest imponującym wynikiem dającym powody do świętowania i uczczenia tego wydarzenia w szczególny sposób co zostanie uczczone wydaniem w tym roku nowego albumu.

Jak już wcześniej ujawniono na 20. edycji Przystanku Woodstock obok zespołów Volbeat i Budka Suflera pojawią się także: T. Love, Lao Che , Accept, Carrantuohilli, Ga-Ga/Zielone Żabki, oraz Ky-Mani Marley.

O kolejnych gwiazdach dołączających do składu tegorocznego Przystanku Woodstock będziemy Was informować na bieżąco na naszej stronie.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję