Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

KINGS OF LEON pierwszym headlinerem Orange Warsaw Festival 2014

Zgłoś nadużycie
Formacja Kings of Leon jest pierwszą ogłoszoną gwiazdą Orange Warsaw Festiwal. Jeden z najbardziej wyczekiwanych zespołów imprezy pojawi się na festiwalowej scenie już w jej pierwszym dniu - 13 czerwca. Kolejne gwiazdy poznamy już w najbliższych dniach.

Występ KINGS OF LEON w naszym kraju podczas Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się w ramach europejskiego tournée promującego szósty studyjny longplay zespołu „Mechanical Bull", którego premiera odbyła się 24 września ubiegłego roku.

Album, który w Polsce zyskał już status złotej płyty, został również nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Rock Album. Ostatnim singlem promującym album jest utwór „Beautiful War".

 

KINGS OF LEON jest jednym z niewielu zespołów, który każdą - nawet najmniejszą cząstkę - swojej twórczości przekuwa w sukces. Jednym z największych radiowych przebojów XXI wieku - „Sex on Fire" - udowodnili, że można pogodzić rządzenie listami przebojów i najwyższą artystycznie rockową półkę.

Fani kochają ich za każdy kolejny album i każdy występ, dlatego z pewnością również i ten na Orange Warsaw Festiwal zapisze się na długo w naszej pamięci i historii występów formacji. 

Siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach.
Sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2014 rozpocznie się 21 stycznia, o godzinie 10:00 na stronach www.orangewarsawfestival.pl, www.eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów Eventim.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję