Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejne gwiazdy Orange Warsaw Festiwal.

Zgłoś nadużycie
Queens of the Stone Age oraz Florence and The Machine to kolejne, oficjalnie potwierdzone gwiazdy tegorocznej edycji Orange Warsaw Festiwal.

Formacja Quuens of the Stone Age- jeden z najbardziej cenionych rockowych zespołów pojawi się na scenie już w pierwszym dniu imprezy- 13 czerwca, zaś występu Florence and the Machine należy spodziewać się 15 czerwca.

 

Koncert QUEENS OF THE STONE AGE odbędzie się w ramach europejskiej trasy festiwalowej promującej szósty studyjny longplay zespołu - „...Like Clockwork" - który przyniósł mu dwie nominacje do nagrody Grammy. Album został nominowany w kategorii Best Rock Album, zaś pierwszy singiel promujący to wydawnictwo „My God Is The Sun" w kategorii Best Rock Performance.

 

Z nieoficjalnych doniesień mówiących, że na imprezie zagrają wykonawcy, których pierwsze litery nazw/nazwisk można złożyć w skrót KOLQOTSAFATMDGSDDK wiele osób domyśliło się, że chodzi właśnie o formacje Kings of Leon, Queens of the Stone Age oraz Florence and The Machine. Kolejne gwiazdy imprezy poznamy już niebawem, bowiem organizatorzy zapowiedzieli ich ujawnienie już na 15 i 16 stycznia.

Siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję