Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Audioriver 2014 dłuższy o jeden dzień!

Zgłoś nadużycie
Tegoroczna edycja festiwalu zyskała nowy element programu dzięki czemu została przedłużona o jeden dzień.

Największy polski festiwal z alternatywną elektroniką odbędzie się w dniach 25-27 lipca w Płocku i będzie imprezą w pełni trzydniową.

 

Pomimo że Audioriver był już od pewnego czasu nazywany festiwalem trzydniowym, to tak naprawdę składał on się z dwóch części nocnych i jednej dziennej. To było ponad 40 niemal nieprzerwanych godzin muzyki, a więc dużo więcej niż na niejednym, tradycyjnie pojmowanym trzydniowym evencie- mówi rzecznik prasowy wydarzenia, Łukasz Napora . W tym roku organizatorzy imprezy postanowili przedłużyć ją o kolejną część pod nazwą Audioriver Sun/Day." Będzie to kolejny, trzeci dzień festiwalowej zabawy która odbędzie się w niedzielę, w blasku słońca. „To będzie biletowane wydarzenie na około 1,5 tysiąca osób, zorganizowane w miejscu zupełnie nowym dla Audioriver, które jest na razie trzymane w tajemnicy, podobnie jak gwiazdy, które tam wystąpią.

 

Audioriver Sun/Day nie będzie jedyną nowością w programie nadchodzącej edycji festiwalu, ale organizatorzy nie zdradzają na razie nic więcej. W drugiej połowie stycznia zostaną natomiast ogłoszone pierwsze gwiazdy, a do sprzedaży trafią karnety.

 

 

Przypomnijmy: Audioriver 2013 zakończył się ogromnym sukcesem, wyprzedając wszystkie bilety
i gromadząc na plaży w Płocku ponad 22 tysiące osób. Wystąpili wówczas m.in. Rudimental live, Paul Kalkbrenner live, GusGus live oraz Gesaffelstein.

Więcej na www.audioriver.pl

***


Festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę.
W ciągu 8 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 150 tys. fanów z Polski i Europy, a edycja 2013 zgromadziła na plaży rekordową liczbę ok. 22 tys. osób każdego dnia.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję