Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

MGMT kolejnymi artystami Open'era

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy kolejną gwiazde tegorocznej edycji Open'era, którą jest formacja MGMT, która pojawi się na Open'er Stage 3 lipca

Mimo, że największą sławę zyskali dzięki syntezatorowym hymnom "Kids", "Electric Feel" i "Time To Pretend", nie dali się zaszufladkować. Na Open'erze pojawią się z nowym, imiennym, trzecim już albumem w ich karierze.

 

W momencie powstania grupy (wtedy jeszcze istniejącej pod nazwą "the management") w roku 2001 muzyka grana przez formację miała być alternatywą dla królującego wtedy na listach Billoboardu przesłodzonego popu. 

W 2008 roku na rynku muzycznym ukazał się ich pierwszy album zatutułowany ,,Oracular Spectacular", który w błyskawicznym tempie zaczął przynosić im sławę po obu stronach Atlantyku. Magazyn NME nazwał ich "najlepszym zespołem z Nowego Jorku", a Rolling Stone umieścił w dziesiątce najbardziej obiecujących debiutantów tego roku.

Album do dziś pozostaje jednym  z najbardziej uhonorowanych popowych albumów 21 wieku. Na towarzyszącej trasie po festiwalach i klubach w dosłownie każdym miejscu na świecie, MGMT dzielili scenę z Beckiem, Yeasayer, Radiohead, Florence And The Machine i Tame Impala.

 

Na fali odniesionego sukcesu, zespół w błyskawicznym tempie zabrał sie za pracę nad kolejnym albumem, który ukazał się w 2010 roku, przynosząc muzykom niemniejszy sukces. Album na początku zadziwił i skonfundował niespodziewających się takiego obrotu sprawy fanów, którzy koniec końców podążyli za zespołem, doceniąjąc, że uczciwie i stanowczo sprzeciwił się nagrywaniu popowego klonu debiutu w imię sukcesu komercyjnego.

 

Trzeci, imienny album zespół reklamuje jako "piosenki dla wszystkich, którzy czują się w codziennym życiu jak kosmici" i odtrutkę na otaczającą nas głupotę. Płyta jest dowodem na to, że MGMT skutecznie uciekają ze wszystkich gatunkowych szufladek, a jej brzmienie pozwoli słuchaczom "wsiąknąć i zapomnieć o upływie czasu". Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję