Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Znamy kolejną gwiazdę Orange Warsaw Festival.

Zgłoś nadużycie
Kolejną gwiazdą, która potwierdziła swój udział w imprezie jest formacja Kasabian. Zespół pojawi się na scenie w trzecim dniu festiwalu - 15 czerwca.

Obchodząca w tym roku dziesięciolecie swojej działalności formacja Kasabian, odwiedzi Polskę z koncertem, który odbędzie w ramach Orange Warsaw Festival. Znakomitą okazją do wspólnego świętowania będzie również zaplanowana na czerwiec premiera nowego albumu grupy. W ciągu swojej dziesięcioletniej kariery formacja Kasabian urosła do miana jednego z najbardziej popularnych brytyjskich zespołów.

Ich ostatni album ,,Velociraptor!" został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez fanów jak i w gronie krytyków, którzy określili go jako najbardziej dojrzały w ich dorobku artystycznym. Podobną popularnością cieszyły się również poprzednie albumy grupy - ,,Empire", który opanował brytyjskie listy przebojów oraz ,,West Ryder Pauper Lunatic Asylum" , które było nominowane do Mercury Prize.

Dzisiaj (21 stycznia) ruszyła sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festiwal.
Wejściówki na imprezę są dostępne w następujących cenach:

Bilety jednodniowe:
Płyta- 229 zł
Trybuna 1 ( miejsca nienumerowane)- 259 zł
Trybuna 2 ( miejsca nienumerowane)- 199 zł
Premium- 579 zł
VIP- 849 zł

Karnety:
Płyta- 579 zł
Trybuna 1 ( miejsca nienumerowane)- 639 zł
Trybuna 2 ( miejsca nienumerowane)- 519 zł
Premium- 1299 zł
VIP- 1789 złKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję