Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Reedycja kultowego albumu Chicane.

Zgłoś nadużycie
Wydawnictwo, które zmieniło postrzeganie muzyki elektronicznej i miało ogromny wpływ na jej dalszy rozwój. Kultowy album Chicane, na którym do dziś wzorują się artyści z całego świata. Teraz powraca w zupełnie nowej, odświeżonej wersji.

Legendarny album Chicane pt. „Behind The Sun" był jednym z punktów zwrotnych w historii muzyki elektronicznej. 

Oficjalnie wydany w 2000 roku, niosąc niezapomniane dźwięki „Saltwater" z Moyą Brennan, „Autumn Tactics" czy „Don't Give Up" z wokalem Bryana Adamsa, to jeden z tych long-playów, który zasługuje na pierwsze miejsce w kolekcji każdego miłośnika muzyki.

14 lat później kultowy materiał znów ujrzał światło dzienne, tym razem w specjalnej wersji deluxe po remasteringu i z bonusowym utworem. Album „Behind The Sun (Deluxe Version)" to 10 niesamowitych elektronicznych majstersztyków, plus nowa wersja reboot hitu „Don't Give Up". Według Nicka Bracegirdle, mózgu i założyciela projektu Chicane, „Behind The Sun" był odzwierciedleniem roku z życia artysty. Z całą pewnością można stwierdzić, że był to bardzo udany rok, bo produkcje jakie zostały zawarte na tym wydawnictwie są już wielkimi klasykami, które dokładnie pokazują jak ponadczasowa jest muzyka Chicane.

Przeżyj to jeszcze raz w zupełnie nowej jakości dźwięku!

chicane

Tracklista:
01. Overture
02. Low Sun
03. No Ordinary Morning
04. Saltwater (feat. Moya Brennan)
05. Halcyon
06. Autumn Tactics
07. Overlap
08. Don't Give Up (feat. Bryan Adams)
09. Saltwater (The Thrillseekers Remix) (feat. Moya Brennan)
10. Andromeda
11. Don't Give Up (Reboot) (feat. Bryan Adams)

 

Album już dostępny w sprzedaży! 

 

sonyKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję