Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy trzy kolejne gwiazdy Open'era!

Zgłoś nadużycie
Do składu imprezy dołączyły kolejne, wielkie światowe gwiazdy- Rudimental, Foals oraz Julio Bashmore.

Formacja Rudimental, gwiazda brytyjskiej sceny muzyki elektronicznej wystąpi na zupełnie nowej Here And Now Stage. Zespół szturmem wkroczył na brytyjskie listy przebojów, zyskując popularność na całym świecie dzięki tak doskonale znanym utworom jak ,,Waiting All Night" ,,Not Giving In" i ,,Feel The Love". Ich debiutancki album już w zaledwie 10 dni od premiery pokrył się złotem a zespół zdobył rzesze fanów na całym świecie, w tym także i w Polsce, gdzie ich zeszłoroczny występ na Audioriver podbił serca publiczności.

 

Organizatorzy ogłosili dzisiaj także, że na festiwalu pojawi się formacja Foals, która zagra na scenie głównej oraz Julio Bashmore'a jako pierwszy artysta Beat Stage.

 

Dotychczas ogłoszone gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu, który odbędzie się w dniach 2-5 lipca to Pearl Jam, The Black Keys, Phoenix, MGMT, Pusha T i Bokka.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję