Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

The Exchange supportem Backstreet Boys w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Formacja The Exchange wystąpi w roli supportu przed pojawieniem się na warszawskim Torwarze legendarnego Backstreet Boys.

Grupa The Exchange to amerykański boysband mający w swoim repertuarze muzykę z pogranicza pop/ rock. Zespół dopiero rozpoczyna swoją działalność na scenie muzycznej, a ich największym marzeniem jest zdobycie rzeszy fanów na miarę legendarnego Backstreet Boys. Aby to osiągnąć koncertują na całym świecie, co przynosi zauważalne efekty w postaci ciągle rosnącej liczby fanów, która na ich facebookowym profilu przekroczyła już 28 000.

 

Już 23 lutego polska publiczność będzie miała okazję osobiście przekonać się o umiejętnościach członków zespołu. Być może boysband zawładnie sercami Polaków i stanie się godnym następcą Backstreet Boys.

 

Koncert, który odbędzie się już 23 lutego na warszawskim Torwarze cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że jest już dziś praktycznie wysprzedany. W puli dostępnych wejściówek pozostały tylko specjalne bilety do strefy VIP, których liczba jest mocno ograniczona.

 

Ostatnie bilety na koncert Backstreet Boys w hali Torwar można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.imprezyprestige.com.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję