Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Pierwsze gwiazdy Audioriver ogłoszone! Kolejne nowości na festiwalu!

Zgłoś nadużycie
Tegoroczna edycja Audioriver już od pierwszych chwil pojawienia się w sprzedaży biletów cieszy się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczy wyprzedanie wszystkich karnetów trzydniowych w przeciągu zaledwie doby od momentu, kiedy wystartowała ich sprzedaż i co ważne przed podaniem jakichkolwiek wykonawców, którzy pojawią się na imprezie.

Organizatorzy festiwalu podali właśnie nazwiska gwiazd, które otwierają tegoroczny skład Audioriver i należą do nich:
Booka Shade live
Loco Dice
Dom & Roland
Max Cooper live
Special Request

W tym roku oprócz ogłoszonego niedawnego trzeciego dnia festiwalu pod szyldem Audioriver Sun/Day, czeka nas jeszcze jedna niespodzianka, którą jest zupełnie nowa inicjatywa o nazwie Audioriver Fashion Day. Na potrzeby tego elementu imprezy, teren festiwalu zostanie powiększony aż do zalewu Sobótka. Miejsce to zostanie wykorzystane na prezentację polskiej mody niezależnej. Audioriver Fashion Day odbędzie się w sobotę w ciągu dnia, a w strefie stanie kilkadziesiąt stoisk projektantów oraz scena prezentująca lekką, plażową muzykę od downtempo po deep house.

 

A jaką muzykę zaprezentują ogłoszone gwiazdy głównej części Audioriver? Trójka z nich porusza się w rejonach house'u i techno, ale każda ma swój wyjątkowy charakter. Booka Shade słyną z miękkiego, melodyjnego brzmienia i takich hitów, jak „Body Language" czy „White Rooms". Loco Dice to siła napędowa sceny house i techno od ponad dekady i artysta, który słynie ze świetnej techniki i wyczucia didżejskiego. Max Cooper, z kolei, zbudował swoją popularność na minimalowych, tech trance'owych produkcjach, ale utwory zapowiadające jego debiutancki album pokazują, że artysta poszukuje także bardziej eksperymentalnych form wyrazu.

 

Pozostała dwójka ogłoszonych artystów reprezentuje brzmienia połamane. Dom & Roland to producent i DJ drum & bass-owy, który z pewnością ucieszy fanów bardziej undegroundowych odmian tej muzyki. Artysta tworzy od połowy lat 90, a swoimi dokonaniami i konsekwencją zasłużył na miano klasyka gatunku. Natomiast Special Request to postać bardzo nowa na scenie jungle i hardcore, ale bynajmniej nie nowicjusz. Za tym pseudonimem kryje się jeden z najbardziej unikalnych producentów house'owych, czyli Paul Woolford, który w zeszłym roku postanowił wybrać się na nowe muzyczne terytoria. Z ogromnym sukcesem, bo wydana jesienią płyta „Soul Music", znalazła się w wielu podsumowaniach minionego roku.

Audioriver - największy polski festiwal z alternatywną elektroniką odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2014. Do 9 marca karnety dwudniowe dostępne są na www.audioriver.pl oraz salonach Empik w cenie 130 zł. Karnety trzydniowe zostały już całkowicie wyprzedane i według organizatorów nie będzie już dodatkowej puli ich sprzedaży ani samych biletów na niedzielę.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję