Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy kolejną gwiazdę XX Przystanku Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Kolejna ogłoszona gwiazda jubileuszowego, XX Przystanku Woodstock zachwyci z całą pewnością wszystkich fanów muzyki reggae, ale nie tylko, bowiem do składu imprezy dołączył właśnie Protoje.

Ruch Reggae i to co dzieje się na Jamajce przeżywa obecnie swoje odrodzenie i fascynuje wiele osób na całym świecie. Na tegorocznym Przystanku Woodstock pojawi się ambasador ruchu Reggae Revival,który dał początek odrodzeniu świadomości muzycznej na tej karaibskiej wyspie, stał się już globalnym fenomenem, a Protoje jest bez wątpienia jedną z jego twarzy. Niestrudzenie niesie przesłanie roots reggae w czasach zdominowanych przez syntetyczne brzmienia a jego mottem jest uwolnienie ludzi z mentalnej niewoli poprzez sztukę, a muzyka jest jedną z jej form.
Debiutancki album Protoje zatytułowany „The Seven Year Itch" przebojem wdarł się do świata reggae, zyskując bardzo przychylne recenzje. 

 

Dwa lata po tym sukcesie, Protoje wydał swój drugi album "The 8 Year Affair". Płyta ukazała się w lutym 2013 roku, a niespełna tydzień po premierze znalazła się na 4. miejscu powiązanej z Billboardem listy Next Big Sound. Redakcja Next Big Sound określiła Protoje mianem jednego z najszybciej rozwijających się artystów młodego pokolenia, nie tylko pod względem artystycznym, ale również konsekwentnym w działaniu.
Protoje i The Indiggnation kontynuują misję przywrócenia świadomego przesłania Roots Rock Reggae dla świata.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję