Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Trzy kolejne zespoły na Open'erze.

Zgłoś nadużycie
Do składu imprezy dołączyły właśnie formacje Bastille, Warpaint oraz Daughter.

Wszystkie trzy zespoły wystąpią na festiwalowych scenach w ostatnim dniu imprezy tzn. 5 lipca.

Dwa spośród nich - Warpaint oraz Daughter zagoszczą na Tent Stage, zaś Bastille opanuje Here and Now Stage, co wydaje się być dla nich zgodnie z nazwą sceny idealnym miejscem w związku z wielkim sukcesem jaki odnieśli w ciągu ostatniego roku.

Grupa Bastille w swojej twórczości przypomina publiczności przy jakich melodiach bawiono się na parkietach w latach 90., nadając im nieco bardziej współczesnego brzmienia. Ich zeszłoroczny singiel ,,Pompeii" był jednym z najczęściej odsłuchiwanych utworów. Duża popularność zespołu sprawiła, że zespół po wydaniu zaledwie trzech singli, bez pełnego albumu całkowicie wyprzedał trasę koncertową po Wielkiej Brytanii a ich utwory przez wiele tygodni nie schodziły z czołowych miejsc list przebojów. Na tegorocznym Open'erze zespół zaprezentuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu ,,Bad Blood".

Kolejną gwiazdą, która zagości 5 lipca na Open'erowej scenie jest trio Daughter. Po ich wspaniałym debiucie ,,If uou Leave" nie mogło ich zabraknąć na tej imprezie. W zespole swoje pomysły realizowali Elena Tonra i Igor Haefeli, którzy razem studiowali muzykę. Wkrótce zwrócili na siebie uwagę EP-kami "His Young Heart", wydaną w kwietniu 2011 i "The Wild Youth", noszącą pieczątkę Communion Records. W tym samym czasie do zespołu dołączył trzeci członek, Remi Aguilella. Pierwsze wydawnictwa grupy przyciągnęły do nich sporą liczbę fanów, która ciągle rośnie. Czas aby podbić serca polskiej publiczności!

 

Podobnie jak Daughter na Tent Stage pojawi się także żeński kwartet Warpaint. W ich muzyce znajdziemy zarówno sporo akcentów post-punku jak i post-rocka a ich nieszablonową twórczość bardzo trudno jest zaszufladkować. Grupa pojawi się na festiwalu aby zaprezentować materiał ze swojego drugiego albumu ,,Warpaint".


W gronie dotychczas ogłoszonych artystów Open'era znajdują się także Pearl Jam, The Black Keys, Foals, MGMT, Phoenix, Pusha T, Rudimental, Julio Bashmore oraz Bokka.

 

Bilety na tegoroczną edycję festiwalu są już dostępne w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro.

 

opener

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję