Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Niespodzianki na czwartkowym koncercie Ellie Goulding.

Zgłoś nadużycie
Ellie Goulding- jedna z najbardziej popularnych wokalistek na wyspach brytyjskich, mająca także spore grono swoich fanów w Polsce, już w najbliższy w czwartek- 6 lutego wystąpi z koncertem na warszawskim Torwarze.

Z tej okazji fani artystki w Polsce szykują specjalną akcję. Jak możemy przeczytać na stronie elliegoulding.pl fani planują wzniesienie nad głowy kartek z napisem ,,You My Everything" właśnie w momencie wykonywania tego utworu. Aby efekt zaplanowanej akcji był jak najlepszy fani proszą aby każdy jadący na koncert do Warszawy zabrał ze sobą kartkę dowolnego formatu z tym właśnie napisem.

Fanklub artystki podjął także jeszcze jedno działanie związane z czwartkowym koncertem, bowiem jak można przeczytać na stronie internetowej, mile widziane są błyszczące stroje, brokaty, glow sticki i inne elementy związane stylistycznie z teledyskiem ,,Goodness Gracious".

Bilety na koncert są jeszcze dostępne m.in. na stronie ebilet.pl w cenie 140,160 i 180 zł.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję